Historie

V roce 1992 byl mému otci Rostislavu Mahdalovi vydán živnostenský list, a díky tomu se stal zakladatelem rodinné zlatnické firmy. První zlatnické zkušenosti nasbíral v klenotnictví Olgy Němcové, která v té době působila ve Zlíně. S koupí zlatnického stolu do malého bytu v Malenovicích si začal budovat vlastní klientelu.Jeho cílem bylo se osamostatnit a otevřít si vlastní prodejnu. To se mu splnilo v roce 2005, když otevřel svou vlastní prodejnu na obchodním domě Prior a od roku 2017 se přesunul na Zlínskou Tržnici hned pod bývalým Priorem, který se po rekonstrukci proměnil k nepoznání. Jeho specializace je zaměřená na zakázkovou výrobu šperků, opravy šperků, prodej zlatých a stříbrných šperků a také výkup drahých kovůV roce 2011 jsem se rozhodl navázat v rodinné tradici zlatníků. Vystudoval jsem SOŠ uměleckořemeslnou v Praze, obor zlatník – klenotník, kde jsem úspěšně složil v roce 2013 zkoušky a tak jsem se mohl začít věnovat zlatnické práci na plno.
V současné době působíme od roku 2013 také v Uherském Hradišti, kde provozujeme kamennou prodejnu. V naší prodejně Vám nejen odborně poradí zkušení zlatníci, ale také Vám rádi vyrobíme šperk přesně podle Vašich přání v té nejvyšší kvalitě. Neustále se snažíme zdokonalovat výrobní postupy a design našich výrobků a zároveň zachovat originalitu ručních výrobků. Zhotovíme šperky, snubní prsteny a také zásnubní prsteny přesně dle Vašich představ. Snažíme se zákazníkům poskytovat maximum služeb a širokou nabídku šperků v bezkonkurenční kvalitě a odvádět perfektní zlatnickou práci. Našim cílem je, aby zákazníci odcházeli z našich prodejen maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Prodej

V naší prodejně můžete zakoupit zlaté a stříbrné šperky, titanové šperky Boccia Titanium, hodinky značky Seiko, Roamer, Wenger, Junkers, Boccia Titanium, Swatch, Lorus, Daniel Klein,  Bentime a Q&Q. Nebo si můžete nechat vyrobit šperk dle vlastního návrhu.

Výkup

Chcete si u nás nechat vyrobit šperk a doma Vám leží staré drahé kovy? Neváhejte a přineste je s sebou k nám na prodejnu! Cenu zlata neustále sledujeme, proto jsme schopni Vám nabídnout nejaktuálnější cenu zlata na trhu. V případě, že si šperk nevyberete, máte možnost drahé kovy u nás zhodnotit.

Výroba

Naše firma dbá na to, aby každý šperk byl vyráběn s maximálním podílem ruční práce, která dodá šperkům jedinečnost a originalitu. V naší prodejně Vám ochotně poradí odborně školený personál tak, aby šperk vyjadřoval Váš vkus a osobnost.

Opravy šperků a hodinek

Provádíme také veškerý servis šperků, letování, fasování kamenů, rhodiování šperků, apod. Při zakoupení šperků v naší prodejně provádíme servis za zvýhodněné ceny. Jsme také trochu nadšenci do hodinek a proto u nás vyměníte baterii včetně testu vodotěsnosti na  nejlepším zařízení ve Zlínském kraji Poseidon LT-100, které měří jak podtlakem, tak také přetlakem se zárukou a tiskem protokolu. V hodinářských opravách se také neustále zdokonalujeme takže výměna skel, strojů, čištění, mazání je pro nás dnes již samozřejmosti.

Hodnocení

NAŠICH SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Maximální vstřícnost, ochota a úžasná precizní práce.
Petra
Děkujeme za nádherné snubní prsteny, velmi pěkně provedení, rychlé a vstřícné jednání!
Michal

Nakupte u nás

KLIDNĚ I ONLINE

E-SHOP