Nabízíme
Prodej a opravy zlatých, stříbrných a titanových šperků, prodej hodinek Tissot, Seiko, Roamer, Wenger, Junkers, Festina, Casio, Boccia Titanium, Swatch, Lorus a Bentime. Ruční výroba snubních prstenů a šperků. Dále nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis spojený s opravami, čištěním a poradenství v oblasti zacházení se šperky. Samozřejmostí je naše registrace na Puncovním úřadě, který jako orgán státní správy vykonává kontrolu v oblasti puncovnictví a zkoušení drahých kovů. Puncovním úřadem nám byly přiděleny výrobní a odpovědnostní značky RM a DM, kterými značíme všechny námi vyrobené šperky. Každý šperk prodávaný v našem obchodě je dle zákona označen také ryzostí a puncovní značkou, kterou po odzkoušení ryzosti označí výrobek vždy Puncovní úřad, proto se u nás nemusíte obávat jakýchkoliv záměn kovů či ryzostí. K přírodním drahým kamenům dodáváme vždy certifikát s označením počtu kamenů ve šperku, celkovou hmotností, čistotou kamenů, barvou a brusem.

Dlužníci selžou, trhy zkolabují, avšak zlato jako nejvyšší forma bezpečných peněz zamíří vzhůru

– MICHAEL BELKIN

Prsten je symbolem rodiny, rodina jsou Klenoty Mahdal.

Zakázková výroba snubních prstenů

Zakázková výroba snubních prstenů

Naše firma dbá na to, aby každý šperk byl vyráběn s maximálním podílem ruční práce, která dodá šperkům jedinečnost a originalitu. V naší prodejně Vám ochotně poradí odborně školený personál tak, aby šperk vyjadřoval Váš vkus a osobnost.

Zakázková výroba šperků

Zakázková výroba šperků

Přineste si vlastní obrázek či návrh, nebo Vám rádi poradíme, vypracujeme cenovou nabídku a zhotovíme šperk, který bude odrazem Vás. Vyrábíme také šperky z vlastního materiálu.

Kompletní péče a opravy šperků

Kompletní péče a opravy šperků

Provádíme také veškerý servis šperků, letování, fasování kamenů, úpravy velikostí, kompletní renovaci starých šperků, leštění šperků, rhodiování šperků, apod. Při zakoupení šperků v naší prodejně provádíme servis za zvýhodněné ceny.

Opravy hodinek

Opravy náramkových a kapesních hodinek

Jsme také trochu nadšenci do hodinek a proto u nás vyměníte baterii včetně testu vodotěsnosti na nejlepším zařízení ve Zlínském kraji. V hodinářských opravách se také neustále zdokonalujeme takže výměna skel, strojů, čištění, mazání je pro nás dnes již samozřejmosti.

Zkouška vodotěsnosti

Zkouška vodotěsnosti hodinek

Vlastníme nejlepší zařízení na měření vodotěsnosti ve Zlínském kraji Poseidon LT-100, které měří jak podtlakem, tak také přetlakem se zárukou a tiskem protokolu. Výměnu baterie včetně tlakové zkoušky proto provádíme na počkání.

Výkup drahých kovů

Výkup drahých kovů

Chcete si u nás nechat vyrobit šperk a doma Vám leží staré drahé kovy? Neváhejte a přineste je s sebou k nám na prodejnu! Cenu zlata neustále sledujeme, proto jsme schopni Vám nabídnout nejaktuálnější cenu zlata na trhu. V případě, že si šperk nevyberete, máte možnost drahé kovy u nás zhodnotit.